Bel of WhatsApp

Appartement Daniele Valle 1

Appartement Daniele Valle 1 Le Marche De Marken
Appartement Daniele Valle 1 Le Marche De MarkenAppartement Daniele Valle 1 Le Marche De MarkenAppartement Daniele Valle 1 Le Marche De Marken
Topper

Appartement in Villa, Zwembad en Uitzicht

Dit appartement  is gelegen in het zuiden van Le Marche met mooi uitzicht en terras. Op de begane grond woon- eetkeuken met vaatwasser,  2...

Lees meer

Prijs

Laag 
€ 650
Midden 
€ 800
Hoog 
€ 1.150

Omschrijving

Dit appartement  is gelegen in het zuiden van Le Marche met mooi uitzicht en terras. Op de begane grond woon- eetkeuken met vaatwasser,  2 slaapkamers, 2 badkamers . Alles wat nodig is voor een prettig verblijf.

Deze mooie goed verzorgde accommodatie is onlangs gerestaureerd op ecologische wijze en bestaat uit 5 appartementen. De appartementen zijn goed geïsoleerd t.a.v. geluid en warmte, en energie en warm water komt van de eigen bron. Ieder appartement heeft zijn eigen toegang en veranda. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer. De keuken is compleet uitgerust met o.a. oven en vaatwasser.

Direct bij de appartementen ligt een zwembad. Op 500 m afstand is een restaurant bij het Agriturismo. In het mooie ommuurde dorpje op 3 km afstand vind je een bakker, slager, bank, supermarktje restaurant en terrasjes. op 3 km afstand is een riviertje waar ook een wandeling begint die de waterlopen volgt met een netwerk van 50 km. Op korte afstand is een manege waar u lessen kunt nemen of waar vanuit u een trektocht te paard kunt maken. Een visvijver is te vinden op 9 km afstand. Verder is er ook een restaurant waar u zowel kunt ontbijten, lunchen als dineren.

 

Deze accommodatie is onderdeel van Agriturismo Daniele Bekijk Agriturismo Daniele

Details

Algemeen Huis
Woonoppervlak 
80m2
Maximaal aantal personen 
4
Aankomsttijd 
16uur
19uur
Domeingrootte 
4
Aantal vakantiewoningen 
4
Vertrektijd 
10uur
Wisseldagen 
Zaterdag
Geschikt voor gehandicapten 
Nee
Kindvriendelijk 
Ja
Algemeen Buiten
Buitentafels 
1
Buiten bank 
2
Barbecuen toegestaan 
 
Barbecue aanwezig 
 
Algemeen Voorzieningen
Ventilatoren 
 
Horren 
 
Locatie Horren 
alle ramen
Wasmachine 
 
Strijkgelegenheid 
 
Internet 
 
Internet type 
Wifi (buiten)
Woonkamer(s)
Kleuren TV 
 
Satelliet 
 
NL-zenders 
 
Keuken
Begane grond
Type kooktoestel 
Gas
Kookpitten 
4
Koelkast 
 
Koelkast type 
Hoog
Apart vriesgedeelte 
 
Oven 
 
Vaatwasser 
 
Koffie apparaat 
Mokka
Slaapkamers
2
Slaapkamer 1
2 persoons bed  
1
Slaapkamer 2
1 persoons bed 
2
Badkamers
2
Diversen 
extra bed bij te plaatsen
Badkamer 1
Douche 
 
Toilet 
 
Bidet 
 
Wastafel 
 
Badkamer 2
Douche 
 
Toilet 
 
Wastafel 
 
Bidet 
 
Zwembad
Zwembad 
 
Afmetingen zwembad (l x b x d x d) 
10 x 5
Waterbehandeling 
Chloor
Ligbedden / Ligstoelen 
8
8
Parasols 
4
Toegang zwembad 
Trapje
Tuin
Oppervlakte privé tuin 
2 000m2
Speelvoorzieningen 
ja
Huisdieren
Toegestaan 
 
Omgeving
Strand op KM 
35km
Strand nabij 
Porto San Giorgio
Afstand tot dorp / stadje nabij 
2km
Heuvelachtig 
 
Bosrijk 
 
Nabij rivier, beek of meer 
 
Restaurants 
0km
Supermarkt 
8km
Plaatsen
Plaatsnaam & afstand 
Macerata 40 km
Plaatsnaam & afstand 
Porto San Giorgio 45 km
Plaatsnaam & afstand 
Ascoli Piceno, 40 km
Vliegveld
Ancona  
80km
Pescara 
100km
Bologna 
200km
Rimini 
240km
Perugia 
200km

Prijzen & Beschikbaarheid

Periode
09/07/2022
-
20/08/2022
28/05/2022
-
09/07/2022
20/08/2022
-
01/10/2022
01/10/2022
-
03/12/2022
28/04/2022
-
03/05/2022
Prijs per week
€ 1150
€ 800
€ 800
€ 650
€ 1150
Prijs incl. BTW, excl toeristenbelasting. Bemiddelingskosten: € 40 ongeacht verblijfsduur. Aansluitende boekingen € 15,-
Feestdagen (Kerst, Pasen) prijzen hoogseizoen
Verwarming in de winter 7 euro per dag. Extra bed op aanvraag 15 euro p.p.p.d
Laagseizoen €670,- overige weken
Prijs is inclusief
Bed-, bad- en keukenlinnen 
 
Wisseling per 
week
Elektriciteit, gas en licht 
 
Huisdieren 
 
Babybedje 
 
Kinderstoel 
 
Internet 
 
Prijs is exclusief
Meerprijs eindschoonmaak 
€ 70

Reviews

5

Deze accommodatie blinkt uit door bijzonder gastvrije mensen, heerlijk eten in het restaurant en prachtige goed onderhouden appartementen met een mooi uitzicht over de heuvels.Dit was onze eerste ervaring met agriturismo in Italië. De ervaring was ronduit geweldig. Goed verblijf met gastvrije eigenaar en personeel. Zeer klantgericht. Daarnaast heerlijk eten in het restaurant en daarnaast een aantal leuke activiteiten zoals een bbq en pizza bakken door (en voor) de kinderen. En ook voor de kinderen genoeg vertier met o.a. een mooi en schoon zwembad. Kortom een aanrader voor iedereen.