Bel of WhatsApp

Appartement Luciano 4

Fijn Appartement, Terras, Zwembad

Mooi  Appartement in Country House op de grens van Le Marche en Umbrie. Gelegen in Country House met 6...

Lees meer

Prijs

Laag 
€ 225
Midden 
€ 275
Hoog 
€ 360

Omschrijving

Mooi  Appartement in Country House op de grens van Le Marche en Umbrie. Gelegen in Country House met 6 appartementen, een royaal zwembad en werkelijk schitterend uitzicht. Op loopafstand van erg leuk restaurant en op 7 km van leuk stadje, Apecchio

Het appartement bestaat uit een  woon- eetkeuken, 1 slaapkamers met 2 persoonsbed en een grote badkamer met hydromassage douche. Buiten een -grind- terras met  tafel en stoelen, comfortabel zitje en BBQ. Geschikt voor 2 personen.

Dit countryhouse ligt bijna op de grens van Le Marche, Umbrie en Toscane. Het heeft een prachtig uitzicht op de Appenijnen. In totaal zijn er 6 appartementen van verschillende grootte.  Op 500 meter is een leuk restaurant waar je heerlijk kunt eten en op 3 km is een kleine supermarkt voor de 1e basisvoorzieningen.  Het heeft een zwembad dat evt. afsluitbaar is en er is een hydromassagebad beschikbaar. Het is op een uur gelegen van de zee. De appartementen zijn heerlijk ruim en hebben allen een eigen terras met tafel en stoelen en een comfortabel zitje. Een ideale plek om te genieten van rust en natuur, om mooie steden te bezoeken als: Urbino, Cagli, San Angelo in Vado ( truffelstad), Gubbio, Perugio en Assissi.  maar ook een perfecte plek voor wandelaars, fietsers en paardrij liefhebbers. 

 

Deze accommodatie is onderdeel van Country House Luciano Bekijk Country House Luciano

Details

Algemeen Huis
Woonoppervlak 
110m2
Verdieping(en) accomodatie 
1
Maximaal aantal personen 
2
Aankomsttijd 
16uur
19uur
Domeingrootte 
6
Aantal vakantiewoningen 
6
Vertrektijd 
10uur
Wisseldagen 
zaterdag
Geschikt voor gehandicapten 
Nee
Algemeen Buiten
Buitentafels 
1
Buitenstoelen 
8
Buiten bank 
1
Buiten fauteuil 
2
Barbecuen toegestaan 
 
Barbecue aanwezig 
 
Algemeen Voorzieningen
Wasmachine 
 
Wasdroger 
 
Internet 
 
Internet type 
WIFI
Diversen 
gemeenschappelijke wasruimte beschikbaar
Woonkamer(s)
Kleuren TV 
 
Satelliet 
 
Keuken
Begane grond
Type kooktoestel 
Gas
Kookpitten 
4
Koelkast 
 
Koelkast type 
Hoog
Apart vriesgedeelte 
 
Oven 
 
Toaster 
 
Waterkoker 
 
Slaapkamers
1
Slaapkamer 1
2 persoons bed  
1
Slaapkamer 2
2 persoons bed  
1
Slaapbank 
1
Slaapkamer 3
2 persoons bed 
1
Badkamers
1
Diversen 
hydromassage douche
Badkamer 1
Douche 
 
Toilet 
 
Bidet 
 
Wastafel 
 
Zwembad
Zwembad 
 
Afmetingen zwembad (l x b x d x d) 
5 x 12 x 1.40 diep
Afsluitbaar 
 
Waterbehandeling 
Chloor
Diversen zwembad 
Zwembad is voorzien van -inschuifbare- overkapping zodat ook in voor en naseizoen gezwommen kan worden
Toegang zwembad 
Trapje
Tuin
Speelvoorzieningen 
wip, glijbaan, draaimolen, kinderfietsen, volleybalveld, yeux de boulebaan.
Omgeving
Strand op KM 
70km
Strand op Min 
60min.
Strand nabij 
Fano
Afstand tot dorp / stadje nabij 
3km
Heuvelachtig 
 
Restaurants 
1km
Supermarkt 
3km
Nabije Voorzieningen 
Apecchio, 7 km, alle basisvoorzienigen
Plaatsen
Plaatsnaam & afstand 
Apecchio 7 km
Plaatsnaam & afstand 
Cagli 30 km
Plaatsnaam & afstand 
Gubio 45 km
Plaatsnaam & afstand 
Urbino 45 km
Plaatsnaam & afstand 
Perugia 90 km
Vliegveld
Ancona  
116km
Pescara 
270km
Bologna 
240km
Rimini 
130km
Perugia 
80km

Prijzen & Beschikbaarheid

Periode
09/07/2022
-
27/08/2022
04/06/2022
-
09/07/2022
27/08/2022
-
17/09/2022
05/03/2022
-
04/06/2022
17/09/2022
-
29/10/2022
Prijs per week
€ 360
€ 275
€ 275
€ 225
€ 225
Prijs incl. BTW, excl toeristenbelasting. Bemiddelingskosten: € 40 ongeacht verblijfsduur. Aansluitende boekingen € 15,-
Prijs is inclusief
Bed-, bad- en keukenlinnen 
 
Wisseling per 
week
Samenstelling 
3 handdoeken per persoon
Elektriciteit, gas en licht 
 
Babybedje 
 
Kinderstoel 
 
Internet 
 
Borg 
 
Prijs is exclusief
Meerprijs eindschoonmaak 
€ 30

Reviews

4

Mooi, schoon en compleet voorzien appartement dat schitterend is gelegen op de berg met een vrij uitzicht over de omgeving.

Hartelijke ontvangst door een zeer vriendelijke en behulpzame eigenaar.

alles is aanwezig en tiptop in orde. Nu alleen nog het bed (dit vonden wij een te hard matras) vervangen om de laatste ster te verdienen.

4

gastvrije ontvangst door de eigenaren. Accommodatie is bovenop een bergtop gelegen waardoor het s nachts lekker afkoelt en er geen muggen zijn. Ook biedt het een fantastisch uitzicht met zonsondergang. Het appartement zelf was prima: schoon en van de benodigde gemakken voorzien. Omliggende plaatjes zijn minstens 15 minuten rijden (oa dichtsbijzijnste supermarkt). Op 5-10 minuten lopen is een echt Italiaans restaurant gelegen. Prima eten